6. - 7. 8. 2022

Závody Pavlínov 2022

Letošní 4. ročník byl dosud nejobsazenější v kategorii T3, pro kterou byl tento závod zároveň kvalifikacemi na ME 2023 a WT 2023. V této kategorii se zúčastnilo celkem 22 závodních týmů. Celé závody letos probíhaly na našich ovcích plemene Maďarská ovce cápová.  Pro diváky bylo jako každoročně zajištěno zázemí v podobě stanů s posezením a občerstvením.

Výsledky T3:

  1. Tereza Leciánová + Rou
  2. Andy Andyová + Gina
  3. Tereza Leciánová + Čára

V neděli se běhaly nižší kategorie T2 a T1. V T2 bylo přihlášených 17 závodníků, v T1 dokonce 20.

Výsledky T2:

  1. Lucie Reisnerová + Trip
  2. Tereza Leciánová + Zara
  3. Lenka Mauricová + Kim

 

Výsledky T1:

  1. Lenka Mauricová + Eby
  2. Daniela Rájová + Nadine
  3. Jana Gibová + Brin

 

Celé závody odposuzoval Ryan John Quinn z Irska.

 

 

Sponzoři našich závodů jsou:

JKANIMALS      JKANIMALS     JKANIMALS

JK ANIMALS

 
Sami krmivem Sam's Field krmíme všechny naše psy, kteří jsou díky jejich granulím v perfektní kondici pro náročnou práci na farmě.
 

 

GENOMIA

 

Soukromá akreditovaná genetická laboratoře sídlící v Plzni, České Republice. Genomia se zabývá genetickým testování osob, zvířat a patogenů. U osob testují příbuzenské vztahy – paternitu a genealogii. Pro zvířata nabízí přes 100 testů na dědičné choroby, stanovení pohlaví, určování rodičovství a testy na vzhled a barvy srsti. Laboratoř poskytuje své služby zákazníkům z celého světa. Spolupracuje s chovateli psů a koček z více než 38 zemí pocházejících z čtyř kontinentů.

 

https://www.genomia.cz/

AGROCENTRUM ZS s.r.o.

 

Základním pilířem této společnosti je prodej a servis traktorů, sklízecích mlátiček a lisů MASSEY FERGUSON a traktorů VALTRA. Nemalý podíl ale tvoří i další značky, které se postupným rozvojem společnosti staly její součástí. Jsou to např. závěsné stroje KVERNELAND a KUHN, teleskopické nakladače MERLO, dopravní technika ANNABURGER, SAMSON, KRAMPE a MARATON včetně aplikačních cisteren, kloubové nakladače WEIDEMANN, mulčovače FERRI a McCONNEL a další technika.
 
https://www.agrocentrumzs.cz/
 
 
CLICK DOG
 
Click dog je psí škola působící na Vysočině, zejména v okolí Havlíčkova Brodu. Hlavním cílem tohoto projektu je výchova psa, pochopení jeho potřeb, reakcí a nastavení pravidel. Každý tým dostává individuální plán na míru.
Prioritou u nás nejsou složené zkoušky, ale vychovaný pes připravený k majitelem zvolené aktivitě.
 
 
LEDR
 
Firma se zabývá tvorbou různých kožených výrobků od kabelek, přes vodítka až po malované obojky.
 
 
JUST IT SOLUTIONS
 
Společnost JUST IT Solutions s.r.o. byla založena na základě podnětů společností, které požadují kvalitní, stabilní a cenové dostupné IT řešení. Hlavní vizí společnosti je stát se stabilním partnerem zákazníků v oblasti řešení IT infrastruktury a poskytování podnikových aplikací. Působnost společnosti je jak v ČR, na Slovensku, tak i v Evropě.
 
 
ŘEZNICTVÍ KRATOCHVÍL
 
Lokální řeznictví sídlící pár kilometrů od místa konání závodů - v Kamenici u Jihlavy. Kvalita je jednou z jejich největších priorit.
 
 
U DVOU KRKOVIČEK
 
Výrobce kvalitního krmení pro psy a kočky a také skvělých pamlsků.
 
 
NÁPOJE MĚŘÍN
 
Dodavatel piva, alko i nealko nápojů a zároveň i maloobchod s pobočkou v Měříně a Velkém Meziříčí - Nápoje Měřín. Nápoje Měřín nám ve spolupráci s Gambrinus zajišťují nápoje a příslušenství na akci.
 
 
PEKAŘSTVÍ KŘIŽÁK
 
Rodinná pekárna z jižní Moravy. Tato pekárna si především zakládá na poctivé práci, řemeslu a kvalitních surovinách. 
 
 
PRVNÍ POMOC PSA
 
První pomoc psa je projekt, který si dal za úkol naučit pejskaře, psovody a milovníky čtyřnohů, poskytovat první pomoc pro psy a to jak v teoretické, jak praktické sféře. Od měření teploty, přes otravy, po obvazové techniky. Na jejich celodenní seminář můžete dorazit se svým psem a určitě nebudete litovat!
 
 
RADEGAST
 
Známá česká značka vyrábějící pivo. Ve spolupráci s Nápoji Měřín nám pomáhají zorganizovat občerstvení.
 
 
STANISLAV REISNER
 
Podnikatel v oboru autodopravy po celé ČR.
 
+420 603 503 765
 
OBEC PAVLÍNOV
 
Vesnice Pavlínov, kde sídlí naše farma.
 
 
KRAJ VYSOČINA
 

Projekt je podpořen Krajem Vysočina. 

Spolufinancováno z Fondu Vysočiny.

 

Psi Farma Aktuality Kontakt +420 777 600 573